Om deze pagina volledig te bekijken heeft u de Flashplayer nodig en dient u Javascript in te schakelen.
Van Ham Tenten & Podia heeft diverse circustenten in het assortiment. Dit zijn tenten met verschillende diameters en kleurstellingen. Ook volledig verduisterde tenten behoren tot de mogelijkheden.
De tenten worden uitgevoerd met nooddeuren die zijn voorzien van pushbar-sluitingen, rolstoeldrempels en bordjes met 'nooduitgang'. In circustenten wordt altijd een vloer gelegd en de tent(en) worden vakkundig op- en afgebouwd. U kunt hierbij de helpende hand toesteken of alles aan ons overlaten. De keuze ligt bij u.
Afhankelijk van de aard van het amusement dat u aan uw publiek wilt presenteren, kunnen wij altijd een passende maat leveren zodat ook uw (circus)voorstelling een succes wordt! U kunt geheel vrijblijvend om informatie verzoeken.
verschillende diameters, diverse kleuren, ook opaque, incl. vloer, ideaal voor circus en theater
Al onze tenten worden zodra hun levensduur voorbij is volledig en veilig gerecycled.

• Texyloop info
• Van Ham en het milieu
Wij bieden de volgende opties:
• Festivaltenten
• Membraantenten
• Circustenten
• Pagodetenten
• Paviljoenhallen
• Opslaghallen
• Tentstructuren
Met alle plezier voorzien wij u vrijblijvend van meer informatie:
• Contactgegevens
• Aanvragenformulier
• Aanmelden nieuwsbrief