podia
constructies & TB

pa & deco-toren

Toren(t) boven de rest uit

PA-torens bieden ruimte voor de luidsprekers bij muziek evenementen. Het is mogelijk de luidsprekers te stapelen, maar voor de mooiste geluidsweergave worden de speakers gehangen in zo genoemde line arrays. Deze gevlogen systemen moeten aan de bovenzijde bevestigd worden.

Dat vormt voor Van Ham echter geen enkel probleem vanwege het brede assortiment aan hijsbalken. Het is zelfs mogelijk gebruik te maken van een 3 m uitstekende hijsbalk welke belast mag worden met maar liefst 3 ton! De PA-toren of deco-toren kan vele vormen en maten aannemen en zelfs deel uitmaken van het decor.

Hiervoor is de uitstekende hijsbalk ideaal omdat deze dus maar liefst 3 m voor de toren uitsteekt. Het ontwerp en de afmetingen van de torens zijn volledig naar wens van de klant. PA-torens kunnen probleemloos worden uitgevoerd met een doorlopende vloer voor optimale bereikbaarheid.

PA en decotoren op een dance festival

Decor en geluid niet verstoord

3.000 kg aan luidsprekers is dus een optie waardoor schitterende decoratieve creaties niet worden belemmerd door de techniek en het geluid niet wordt verstoord. Het grote assortiment balken in vele lengtes maakt het buiten het hangen van geluidsinstallaties ook mogelijk LED-schermen of deco op te hangen.

Zeilen, gaasdoeken, afrokdoeken en banners

De opties in afwerking zijn ruimschoots aanwezig: zeilen, gaasdoek, afrokdoek en banners zijn geen enkel probleem en daarmee is het mogelijk de PA-toren een extra functie te geven zoals reclamezuil of te gebruiken voor wegbewijzering op een festival!

PA en decoratieve toren op water gebouwd

De overdekkingsmogelijkheden zijn ook divers. Van een kap met variabele breedte en een diepte van 2 of 4 m tot een inwendig dakzeil waarbij het mogelijk is boven het dak door te bouwen!

Daarmee wordt de mogelijkheid geschept om meerdere daken boven elkaar te bouwen waarbij er bijvoorbeeld één bovenin kan komen om de hijsmiddelen droog te houden en onderaan de deco-toren één voor de versterkers en schakelkasten.

meer info

Heeft u meer informatie nodig of wilt u een aanvraag doen? Neem vrijblijvend contact met ons op...we staan voor u klaar!

FESTIVAL
100%
THEATER
100%
PERSONALISEREN
100%
DUISTER
100%
BLIKVANGER
90%
  • breedte: min. 1.03 m
  • diepte: elke gewenste afm.
  • vloerhoogte: min. 0.3 m
  • vloerbelasting: 750 kg/m²
  • hoogte: elke gewenste afm.
  • kap: fs-cover, inw.dakzeil
  • ondergrond: zand, gras, bestrating, water enz.
  • rigging: ja
  • bijzonderheden: - uitstekende hijsbalk
    - inwendige hijsbalk
    - waterdicht te maken
    - gaasdoeken verkrijgbaar
    - kettingtakelconsole
    - meerdere vloerniveau's
    - inw.dakzeil onderin PA-toren
  • verschillende overkappingsmogelijkheden
  • uitstekende hijsbalken
  • inwendige hijsbalken
  • gaasdoeken
  • inwendig dakzeil